O firmie

Firma PERRY powstała w 1998 roku. Początki działalności to niewielka produkcja wody mineralnej w szklanych butelkach. Przez ciągłe inwestycje w park maszynowy i laboratorium, oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, oferta naszej firmy znacznie się poszerzyła.

Obecnie, oprócz znakomitej wody źródlanej, firma PERRY produkuje napoje gazowane i niegazowane w ponad 20 smakach.

Morzeszczyn, gdzie znajduje się PERRY, to pięknie położona miejscowość w pobliżu Borów Tucholskich, Kaszub i Kociewia. Tysiące lat temu powstały tu ogromne pokłady oligoceńskie, wytworzone przez lodowce. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu warstw żwiru, piasków i iłów, woda jest krystalicznie czysta i bogata w cenne minerały. Eksploatujemy ja z głębokości 260 m.

W roku 2004 nasza firma uzyskała Certyfikat jakości ISO oparty na normie EN ISO 9001:2000 gwarantujący zachowanie jednakowych procedur w całym procesie produkcji, co znacząco wpływa na jakość produktów.

Na początku 2010 roku  firma pomyślnie przeszła audit recertyfikacyjny systemu zarządzania jakością według nowej normy ISO 9001:2008.

 

Ponadto firma produkuje zgodnie z systemem HACCP, zawierającym wytyczne dotyczące higieny artykułów spożywczych.

W celu usprawnienia całego procesu produkcyjnego, posiadamy własną produkcję opakowań PET, a także rozbudowaną flotę transportową. Pozwala nam to bardzo szybko reagować na potrzeby każdego klienta w kraju i za granicą.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie wyrobów, konsekwentnej Polityce Jakości oraz sprawnej dystrybucji, produkty PERRY są coraz częściej wybierane przez klientów nie tylko w kraju, lecz również za granicą.

Pliki do pobrania:

KRS NIP PL
NIP EU Regon
Polityka Jakości